OPIS GIER

 

 
THE WEST

Dziki zachód to nie tylko miejsce, to kawał historii. Tym razem przedstawiamy grę, w której każdy może wykreować własną, niepowtarzalną postać. The West to nietypowa gra przeglądarkowa. Nietypowa, bo daje niezliczone możliwości autorozwoju.

 

 

Grę rozpoczynamy z poziomu nowicjusza. W trakcie rozgrywki należy podjąć decyzję w kogo wcieli się nasza postać: żołnierz, zawadiaka, budowniczy czy poszukiwacz przygód. Każda klasa ma wyjątkowe cechy, odróżniające je od pozostałych.

 

W trakcie rozgrywki gracz wykonuje niezliczoną ilość zadań, najrozmaitsze prace, zbiera doświadczenie i wzbogaca swój prywatny skarbiec. Dzięki stałemu rozwojowi można nabywać co raz okazalszy ekwipunek, niezbędny do wykonywania określonych prac i misji.

 

Niezwykle mocną stroną gry jest współpraca z innymi graczami. Wprawdzie można grać samodzielnie, niemniej jednak esencją gry jest wspólna zabawa. Możliwość rozbudowy miasta oraz przynależności do sojuszu są nieodzownym elementem gry.

 

Jednak to co wyróżnia tytuł na tle innych gier, to możliwość uczestniczenia w walkach fortowych, podczas których po obu stronach barykady staje łącznie 260 graczy, dowodzonych przez dwóch generałów za pomocą czatu fortowego. Wynik bitew fortowych choć uzależniony od wielu czynników, w głównej mierze zależy od doświadczenia i poświęcenia poszczególnych śmiałków.

 

Link do darmowej rejestracji: Zarejestruj się w The West

 

powrot