OPIS GIER

 

 
STONIES

W poszukiwaniu nowości na rynku gier online trafiliśmy na swoistego rodzynka. Wprawdzie tytuł zdążył już przyciągnąć tysiące graczy, niemniej jednak wyjątkowość gry sprowadza się do rozbudowy osady w epoce kamienia łupanego.

 

 

Grę rozpoczynamy jednym Stonie, który musi zadbać o zbiór podstawowych surowców. Bardzo szybko dołącza do niego dziewuszka, łączą się w parę. Po czasie pojawia się potomstwo. Wraz z ukańczaniem kolejnych epok, zwiększa się limit posiadanych Stonies, odkrywane są kolejne tereny, uzyskiwany jest dostęp do wcześniej niedostępnych surowców.

 

Z biegiem czasu wioska rozrasta się o kolejne zabudowy, zwiększające możliwości produkcyjne i wytwórcze. Ważnym aspektem gry jest rozbudowa ołtarza i dbanie o sferę religijną wszystkich Stonies.

 

To co urzeka, to na pewno grafika. Wysoką grywalność zapewniają ciągłe eventy, gwarantujące nagrody przydatne w dalszej rozgrywce. Pierwsze zalogowanie w grze i wykonanie czynności z samouczka sprawi, że gra zagości u każdego na dłużej. W grze gracz ma raczej nikły kontakt ze światem zewnętrznym. To pozycja dla tych, którzy pragną spokojnej gry, bez narażania się na ataki innych userów.

 

Link do darmowej rejestracji: Zarejestruj się w Stonies

 

powrot