OPIS GIER

 

 
THE SETTLERS VIII

Już niedługo, bo w ciągu najbliższych miesięcy, odbędzie się premiera jednej z najbardziej popularnych i tytularnych gier wszechczasów. Mowa oczywiście o The Settlers VIII. Dla starych wyjadaczy to kolejna niezwykła odsłona w dziejach gry, dla nowych świeżutka, nieodkryta perełka.

 

 

Podobnie jak w poprzednich seriach, gracz staje przed wyzwaniem poprowadzenia tytułowych Settlers na szczyt potęgi gospodarczej i militarnej. Aby osiągnąć postawiony cel, należy zadbać o podstawowe potrzeby osadników.

 

To co ma odróżnić najnowszą odsłonę od poprzednich, to konieczność właściwego motywowania osadników do przydzielonych prac oraz zapewnienie mieszkańcom oczekiwanego pożywienia. Ponadto wyzywając dowódców sąsiednich osad do walki na arenie, gracz będzie miał możliwość wpływania na nastroje społeczne, doprowadzając do rozruchów, a nawet obalenia władcy.

 

Gra zachęcą piękną, kolorową szatą graficzną. Podstawą jest kampania fabularna, którą można rozgrywać w pojedynkę lub w trybie współpracy. The Settlers VIII proponuje także multiplayerowe pojedynki PVP.

 

powrot