OPIS GIER

 

 
SEAPORT

W dzisiejszej odsłonie prezentujemy niezwykle ciekawą grę przeglądarkową, która wprawdzie ideą nie odbiega od tytułów koncentrujących się na aspekcie ekonomiczno-strategicznym, niemniej rzuca całkiem ciekawe wyzwanie miłośnikom gier online.

 

 

A zatem o czym mowa? Seaport, to tytuł, który jak sama nazwa wskazuje, nawiązuje do rozbudowy portu morskiego. Celem gracza jest systematyczny i możliwie jak najlepiej przemyślany rozwój portu. W tym celu należy gromadzić surowce niezbędne do rozbudowy oceanicznej infrastruktury.

 

Zbudowane w portowych dokach statki wysyłane są do najrozmaitszych lokalizacji, z których przywożone są cenne ładunki. Nieodzownym elementem gry jest handel z innymi miastami. Ponadto flotę można wysyłać na wyspy skarbów.

 

Rozbudowa portu pomaga w pozyskiwaniu co raz szybszych i bardziej pojemnych jednostek handlowych. Posiadając zasobną flotę, można realizować najróżniejsze kontrakty od sławnych żeglarzy i odkrywców oraz zaplanować szczegółowo morskie wymiany.

 

Seaport to na pewno bardzo ciekawa propozycja, okraszona ładną grafiką i mechaniką zabawy. Gra warta polecenia wszystkim tym, którzy lubują się w rozbudowie infrastruktury, zbieraniu surowców oraz pozyskiwaniu funduszy pochodzących z szeroko pojętego handlu.

 

Link do darmowej rejestracji: Zarejestruj się w Seaport

 

powrot