OPIS GIER

 

 
KLONDIKE

Klondike, przygodowo - strategiczna gra przeglądarkowa, czeka na nowych poszukiwaczy wrażeń. Gra jest względnie nowa, wciąż wzbogacana o nowe przygody. Obsadzona jest wprawdzie w bajkowym klimacie, niemniej jednak niesie za sobą wiele wymagających wyzwań i niełatwych do realizacji zadań.

 

 

Akcja gry rozgrywa się w Ameryce, w czasach dzikiego zachodu. Celem nadrzędnym jest przetrwanie. Potrzebny zatem jest spryt poszukiwacza i zmysł stratega. Początki choć niełatwe, bardzo pomysłowo zaszczepiają chęć kontynuowania rozgrywki. Za sprawą gromadzenia przedmiotów i roślin, gracz rozbudowuje osadę, powoli gromadząc co raz większe fundusze na swoim koncie.

 

W grze nie jesteśmy pozostawieni sami sobie. Po pierwsze, pomocą służą przyjaźnie nastawieni Indianie i Eskimosi, wspomagający w rozbudowie osady. Po drugie, spory nacisk został położony na aspekt współpracy z innymi graczami.

 

Piękna grafika i miłe dla ucha dźwięki sprawiają, że gra jest niezwykle ciekawa i interesująca. Wymiernym plusem jest brak zagrożeń - typowa gra relaksująca, bez stresu i ryzyka utraty majątku w wyniku napaści innego gracza.

 

Link do darmowej rejestracji: Zarejestruj się w Klondike

 

powrot