OPIS GIER

 

 
FARMERAMA

Dziś przybliżymy Wam tytuł, który z samej już nazwy nawiązuje do klimatu wiejskiego, w otoczeniu niezliczonych zwierzątek i pół uprawnych. Wprawdzie na rynku gier przeglądarkowych działa kilka podobnych produkcji, to właśnie Farmerama zdaje się być najciekawszą propozycją.

 

 

Twórcy gry, pomimo upływu lat, cały czas rozwijają grę, rozbudowując jej poszczególne elementy. Farmerama to nie tylko zasiewanie pól i doglądanie zwierząt, ale aktywizowanie graczy poprzez liczne misje, eventy i mini gry.

 

Za sprawą rozbudowy budynków gospodarczych gracz uzyskuje możliwość dostępu do nowych zasobów bądź zwiększenia dotychczasowej produkcji. Ciekawą pozycją, nad którą warto się pochylić, jest prowadzenie własnej agroturystyki.

 

Gra zapewnia dużo rozrywki, gwarantuje jakość oraz wysoką grywalność przez bardzo długi czas. Aby osiągnąć sukces, na pewno trzeba poświęcić grze wiele miesięcy. Niemniej jednak dziesiątki tysięcy ludzi gra w Farmeramę latami, co świadczy o wyjątkowości tytułu.

 

Farmarama posiada interfejs po polsku. Jest dość łatwa w obsłudze, okraszona wdzięczną grafiką. Ważnym elementem gry jest współpraca z innymi graczami, zwłaszcza w kwestii wymiany i handlu towarami. Z racji tego, że gra ukierunkowana jest na swobodną i luźną zabawę, na graczy nie czyhają żadne nie miłe niespodzianki ze strony innych userów.

 

Link do darmowej rejestracji: Zarejestruj się w Farmerama

 

powrot